اگر جشن #myDockerBday شما این بود که می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد داکر یا کوبرنتس کسب کنید ، شانس شما هستند. به افتخار تولد هفتمین داکر ، کاپیتان داکر برخی مطالب خارق العاده را درباره محتوای یادگیری خود تمدید کرده اند. از این فرصت استفاده کنید تا مهارتهای خود را بالاتر ببرید و داکر را با مربیان عالی بیاموزید.

کتاب ها و کتابهای الکترونیکی

از اواخر ماه مارس ، می توانید کتاب یادگیری داکر را در یک ماه ناهار و [یا جف نیکلوف Docker in Action 2nd Edition [El65 Stoneman] دریافت کنید. با 40٪ تخفیف با استفاده از کد mtpdocker20 .

یادگیری داکر در یک ماه ناهار

التون استونمن
از 22 صفر به آمادگی تولید با Docker بروید! Learn Docker in a Month of Lunches یک راهنما برای دسترسی به Docker در سیستم های لینوکس ، ویندوز یا مک برای دسترسی متمرکز است. در آن ، شما مهارت های عملی داکر را یاد خواهید گرفت تا به شما در مقابله با چالش های فناوری اطلاعات مدرن ، از مهاجرت ابری و خدمات خرد تا مدیریت سیستم های میراث کمک کند. هیچ تئوری بیش از حد یا موارد استفاده از طاقچه وجود ندارد – فقط یک راهنمای سریع و آسان برای ضروریات Docker که هر روز از آنها استفاده خواهید کرد.

Docker in Action 2nd Edition

Jeff Nickeloff
Docker در عمل ، ویرایش دوم مهارت ها و دانش لازم برای ایجاد ، استقرار و مدیریت برنامه های میزبانی شده در ظروف داکر را به شما یاد می دهد. این پرفروش با نمونه های جدید ، بهترین شیوه ها و تعدادی از فصل های کاملاً جدید به روز شده است.

دوره های ویدیویی

و تا روز شنبه ، 28 مارس ، فقط دوره های کاپیتان زیر را در Udemy فقط با 9.99 دلار دریافت کنید.

Kubernetes 101

Nigel Poulton

با اصول اولیه Kubernetes بیاموزید یا مسواک بزنید. معماری Kubernetes به روشنی توضیح داده شده است ، Nigel به شما نشان می دهد كه چگونه می توانید مستقر شوید ، بشكنید ، خود را بهبود ببخشید ، مقیاس داشته باشید و به روز رسانی های غلتك را بر روی یك برنامه ساده انجام دهید. این دوره برای کمک به شما در دستیابی به اصول کاملاً عالی است.
کد: DOCKERBIRTHDAY

Docker Mastery

Bret Fisher

ساخت ، آزمایش ، استقرار ظروف با بهترین مگا دوره در Docker ، Kubernetes ، آهنگسازی ، Swarm و رجیستری با استفاده از DevOps

کد: DOCKER_IS_7_C1

Kubernetes Mastery

Bret Fisher

آخرین ویژگی های Kubernetes (1.16) و افزونه ها را یاد بگیرید. از یک متخصص ظرف.

کد: DOCKER_IS_7_C4

Swarm Mastery

Bret Fisher

یک خوشه سرویس برای ظروف را با استفاده از آخرین منبع باز در لینوکس و ویندوز بسازید ، خودکار و نظارت کنید.

کد: DOCKER_IS_7_C2

داکر برای Node.js

Bret Fisher

ساخت ، آزمایش ، استقرار نود برای Docker ، Kubernetes ، Swarm و ARM با جدیدترین شیوه های DevOps از یک متخصص ظرف. کد: DOCKER_IS_7_C3

صبر کنید … چیز دیگری وجود دارد! [1 9659014] با پیوستن به:

  • 7th Challenge Birthday Challenge ، جشن را با داکر و کاپیتان ها ادامه دهید. با انجام 7 تمرین دستی ، برخی از نکات مورد علاقه + کاپیتان داکر کاپیتان را بیاموزید. برای هر تمرین انجام شده یک نشان مجازی کسب کنید.
  • #myDockerBday Live Show Show. جشن تولد داکر را با یک نمایش زنده 3 ساعته ویژه که شامل مکالمات اختصاصی با تیم داکر و کاپیتان ها ، باز کردن جلسات پرسش و پاسخ و جوایز است. برای رزرو یک نقطه ، از اینجا ثبت نام کنید.

<- –

 آواتار

جنی بورسیو

جنی بورسیو جامعه پزشکان داکر ، از جمله برنامه کاپیتان داکر را مدیریت می کند ، جایی که او به اعضای جامعه داکر کمک می کند تا دیگران را الهام بخش و آموزش دهند. قبل از داکر ، جنی در Apigee کار می کرد و در ساخت برنامه های جامعه و اکوسیستم شریک زندگی کمک می کرد. جنی یک وکیل ، مادر ، و گیاه زخم گیاه wannabe است که بهبود می یابد.

->