اگر این چالش راحتی را امتحان می کنید ، لطفا تجربه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید! من دوست دارم آنها را بخوانم. این همیشه یک کاوش خنده دار و ارزشمند برای راحت تر شدن با ناراحتی است.

متن اصلی این چالش از 4 ساعته Workweek در اینجا آمده است:

دوست من مایکل السببرگ یک رویداد مجرد را اختراع کرد به نام چشم گازی. این شبیه به سرعت دوستیابی است اما از نظر اساسی متفاوت است – هیچ مکالمه ای مجاز نیست. این کار به طور همزمان به مدت سه دقیقه به چشم هر شریک نگاه می کند. اگر به چنین رویدادی بروید ، مشخص می شود که چقدر افراد ناراحت کننده این کار را انجام می دهند. تا دو روز دیگر ، نگاه کردن به چشم دیگران – خواه افرادی که در خیابان از آنها عبور می کنید یا شرکای مکالمه – تا زمان قطع ارتباط ، تمرین کنید.

نکات:

1. به یک چشم متمرکز شوید و حتما گاه به گاه چشمک بزنید ، بنابراین شما مانند یک روانپزشکی به نظر نمی رسید و لگد شما را لگد نمی زند.

2. در حال مکالمه ، هنگام صحبت صحبت چشمی را حفظ کنید. انجام این کار هنگام گوش دادن آسان است.

3. با افرادی بزرگتر یا مطمئن تر از خود تمرین کنید. اگر رهگذری از شما سؤال کند چه جهنمی را به خود خیره کرده اید ، فقط لبخند بزنید و پاسخ دهید: "بابت این متاسفم. من فکر کردم شما یک دوست قدیمی من هستید. "

اگر این چالش راحتی را امتحان می کنید ، لطفا تجربه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید! من دوست دارم آنها را بخوانم. همیشه کاوش های خنده دار و ارزشمند برای راحت تر شدن از ناراحتی.

نمایش تیم فریس یکی از محبوب ترین پادکست های جهان با بیش از 400 میلیون بار بارگیری است. این سه بار برای "بهترین پادکست های اپل" انتخاب شده است ، اغلب پادکست مصاحبه شماره یک در همه پادکست های اپل است ، و در بسیاری از مواقع در رتبه های اول از بین 400،000+ پادکست قرار گرفته است. برای گوش دادن به هر قسمت از قسمت های گذشته ، به [صفحهاصلی این صفحه مراجعه کنید.


.