آرم کلاه جیستر با حباب فکر.

منبع تصویر: The Motley Fool. 2020 ، 5:00 pm ET

مطالب:

  • سخنان آماده شده
  • سؤالات و پاسخ ها
  • تماس با شرکت کنندگان

سخنان آماده شده:

اپراتور

روز خوب ، و به کنفرانس چهارم سود Envestnet چهارشنبه خوش آمدید. همایش امروز در حال ضبط است. در این زمان ، من می خواهم کنفرانس را به آقای کریس کورتیس ، بخش CFO و رئیس روابط سرمایه گذار تبدیل کنم. لطفاً پیش بروید ، آقا.

کریس کورتیس بخش CFO ، ثروت Envestnet و رئیس روابط سرمایه گذار

از شما سپاسگزارم و عصر بخیر. من امروز توسط بیل کراگر ، مدیر اجرایی موقت پیوستم. پیت دی آریگو ، مدیر ارشد مالی؛ و استوارت دپینا ، مدیر اجرایی شرکت داده ها و تجزیه و تحلیل های ما. اطلاعیه مطبوعاتی درآمد و فرم 8-K مربوطه را می توان در بخش envestnet.com در بخش روابط با سرمایه گذار یافت.

در طی این کنفرانس ، ما در مورد برخی اطلاعات غیر GAAP ، از جمله درآمد تعدیل شده ، درآمد خالص تعدیل شده ، تنظیم خواهیم کرد. EBITDA ، تنظیم درآمد خالص و تنظیم درآمد خالص در هر سهم. این اطلاعات مطابق با GAAP محاسبه نمی شود و ممکن است متفاوت از اطلاعات غیر GAAP مشابه برای سایر شرکت ها محاسبه شود. آشتی های کمی در مورد اطلاعات مالی غیر GAAP با غیرقابل مقایسه ترین اطلاعات GAAP در مطبوعات امروز ظاهر می شود.

در طول تماس ، ما همچنین درباره برخی اطلاعات آینده نگر به بحث خواهیم پرداخت. این مباحث تضمین کننده عملکرد آینده نیستند ، بنابراین نباید اعتماد به آنها را بی اعتماد کنید. این اظهارات در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که می تواند باعث شود آنها از لحاظ معنوی با آنچه انتظار داریم متفاوت باشد. لطفاً به جدیدترین پرونده های SEC ما و همچنین در مطبوعاتی درآمدی ما ، که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عواملی که می توانند در این موارد تأثیر داشته باشند ، در وب سایت ما موجود است.

این تماس به صورت زنده پخش می شود و برای پخش مجدد برای یکی در دسترس است. ماه در وب سایت ما کلیه اظهارات گفته شده در طول تماس در زمان تماس جاری است و به روز نمی شود تا منعکس کننده تحولات بعدی مواد باشد. ما بعد از سخنان آماده شده خود سؤال خواهیم کرد.

و با آن ، من تماس را به بیل می سپارم.

بیل کرگر مدیر اجرایی موقت

متشکرم. کریستوفر سلام بر همه بسیار جالب است که امروز بعدازظهر دوباره با شما صحبت می کنیم. برای Envestnet ، 2019 همیشه به یاد می آورد. در حالی که یک سال خارق العاده و با نتایج قوی بود ، اما این سال نیز دشوارترین سال بود. ما فاجعه بزرگی را تجربه کردیم. این شرکت هرچند ایستادگی کرد ، به جلو حرکت کرد و متعهد به ساخت شبکه پیشرو در زمینه رفاه مالی بود که از زیرساختهای داده ما استفاده می کند ، که مشاوران مالی و بنگاههای آنها را قادر می سازد تا میلیون ها خانواده آمریکایی را در دستیابی به اهداف خود یاری دهند.

اگرچه این فراخوان است. نتایج 2019 ما ، آن را نیز در مورد آینده است. ما معتقدیم Envestnet بهترین ارائه دهنده موقعیت برای هدایت آینده مشاوره است. در اینجا چرا Envestnet با هدایت تکامل سریع فضای مشاوره در مورد ثروت ، راه اندازی سکو که سطح بازی را برای همه مشاوران مالی فراهم می کند ، گسترش می یابد و این پلتفرم را تبدیل به یک موتور مشاوره جامع تر از جمله نرم افزار برجسته برنامه ریزی مالی بازار می کند. در سال 2020 ، با تصویب شبکه سلامتی مالی ما شتاب می یابد و تأثیر طولانی مدت آن به رسمیت شناخته می شود و مهم تر می شود.

نه تنها بازار مخاطب ما گسترش می یابد ، بلکه توانایی ما در ایجاد راه حل های یکپارچه جدید است که ارزش اساسی را برای ما فراهم می کند. مشتریان و همچنین فرصت های جدید درآمد برای Envestnet ، در حال رشد هستند. داده های بزرگ ، که در اصل یک منبع تجمیع بود که Yodlee را بدست آوردیم اکنون به عنوان منبع اصلی اطلاعات برای موتور تصمیم گیری ظاهر می شود که به اقدامات بعدی برای مشتریان ما توصیه می کند تا مصرف کنندگان را برای دستیابی بهتر به هدف خود هدایت کنند ، این با نتایج قابل اندازه گیری است. [19659015] ما معتقدیم Envestnet این موقعیت ها را متفاوت می کند. همانطور که در تماس با ربع گذشته ما گفتم ، ما در مقابل دید ما عمل می کنیم و شرکت پای خود را از گاز خارج نمی کند. در سال 2019 ، ما به نقطه عطف مهم خدمت به بیش از 100000 مشاور مالی و بیش از 5،000 بنگاه رسیدیم. همچنین در سال 2019 ، ما PortfolioCenter و همچنین MoneyGuide را بدست آوردیم. بیش از 150 مشتری PortfolioCenter در طول سال با ارزش بالاتر Tamarac وارد سیستم شدند. ما همچنین به طور فعال از RIA های نوظهور با استفاده از پیشنهاد میزبانی PortfolioCenter حمایت می کنیم.

ما از داشتن MoneyGuide به عنوان جزئی از خانواده Envestnet ابراز خرسندی می کنیم. MoneyGuide با نسخه 2020 از نظرسنجی اطلاعات T3 / Inside Information ، شماره نرم افزار برنامه ریزی مالی شماره 1 نامگذاری شد ، 12 سال پیاپی حیرت انگیز برای به دست آوردن این شناخت. محبوبیت MoneyGuide در بین بنگاههای مختلف ، اندازه ، سطح تجربه و کلیه مدلهای تجاری ، از جمله 10 سیستم عامل برتر 10 گرافیکی معتبر و هشت مورد از 15 سیستم عامل برتر دلال ، همچنان پایدار است. اخیراً ، مورگان استنلی سه سال دیگر برای کل برنامه ریزی MoneyGuide ، از جمله MyBlocks ، مجوز گرفت.

هر دو PortfolioCenter و MoneyGuide عملکرد مالی خوبی دارند و از نظر پیشرفت هر کدام در تحویل دلیل منطقی استراتژیک برای دستیابی به آنها قرار دارند. در طول سال 2019 ، ما همچنین بورس بیمه Envestnet و بورس اعتباری Envestnet را راه اندازی کردیم. هر دو پیشرفت مهمی دارند. بورس بیمه هشت شرکت حمل کننده در هیئت مدیره و 40 محصول سالیانه در سیستم عامل دارد که بسیاری از آنها در این راه قرار دارند. تاکنون 10 شرکای مشاوره امضا کرده ایم و آنها در مراحل مختلف اجرای قرار دارند.

صرافی های اعتباری ما دارای چهار وام دهنده در روند ادغام عمیق است که ما امروز به طور جدی وام ها را پردازش می کنیم. از طرف توزیع ، پنج شریک مشاور نیز امضا کرده اند و چهار نفر هم اکنون با 10 بنگاه اضافی که ارزیابی پیشنهادهایی را نشان می دهند که دسترسی به بیش از 15000 مشاور مالی ما را بررسی می کند ، در حال مسافرت هستند. این پیشرفت چشمگیر در هر دو جبهه در یک دوره زمانی کوتاه است. فقط چند هفته پیش ، ما تشکیل بورس خدمات مشاوره در رابطه با سرمایه گذاری خود در شرکای مالی Dynasty را اعلام کردیم. بازخورد از مشتریان ما بسیار مثبت بوده است زیرا ما با Dynasty کار می کنیم تا بتوانیم به رشد سرمایه ، ابزارهای مدیریت مشاغل ، خدمات بازاریابی و برون سپاری خدمات CFO برای مشتریان مشاوره خود بپردازیم.

از نظر نتایج مالی برای سه ماهه چهارم ، تعدیل شد درآمد 15٪ نسبت به سال گذشته 15٪ افزایش یافته است ، تعدیل EBITDA با رشد 30٪ و سود تعدیل شده هر سهم نسبت به سال گذشته 13٪ رشد داشته است. این نتایج با عملکردی خوب در مشاغل راه حل های ثروت ما هدایت می شود. فعالیت عملیاتی برای آن تجارت بسیار قوی است. فروش ناخالص 34 میلیارد دلار. مبلغ تبدیل دارایی 8 میلیارد دلار ، و 32 میلیارد دلار دیگر مبلغ تبدیل مبتنی بر اشتراک. ما همچنین در سال جدید از شرایط مطلوبی در بازار بهره مند شدیم.

مدیریت سرمایه گذاری همچنان مناطقی است که در آن نوآوری می کنیم و ارزش افزوده می افزاییم. دارایی هایی که از پلت فرم تأثیرگذاری ESG و همچنین راه حلهای پوشش مالیاتی ما استفاده می کنند ، در مقایسه با سال 2018 74٪ رشد داشته اند. نمونه کارها با شاخص مستقیم سفارشی ما بیش از دو برابر شده است. در محیط مدیریت دارایی کم هزینه مبتنی بر شاخص ، این مناطق رشد ارزش افزوده ای هستند که Envestnet در حال ایجاد توان است. ما در زمینه به کارگیری راه حل های ابری داده Envestnet در حال پیشرفت هستیم و معتقدیم که ما فرصتی در حال ظهور برای کمک به مشتریان خود برای سازگاری با محیط داده های چابک تر فراهم کرده و آنها را به سیستم های اختصاصی خود و همچنین به بازار دست نخورده در حال رشد متصل می کنیم.

در سال 2015 ، Yodlee را به دست آوردیم ، با حس قوی از ارزش استراتژیک آن. در سال 2020 ، مشخص است که مقدار اساسی داده ها به رسمیت شناخته شده است. با تطبیق زیرساخت های Yodlee ، سرمایه گذاری برای ایجاد یک مورد استفاده مهم که رفتارهای مالی روزانه فرد را با اهداف مالی بلند مدت آنها مرتبط می کند. این در حال تغییر است. فرصت های هیجان انگیز دیگری برای پلت فرم داده های ما وجود دارد که شامل گسترش اکوسیستم به مناطقی است که به افراد توانمند می کند ، به انعطاف پذیری ، کنترل و موفقیت در آزمایشگاه های مالی یکپارچه خود دست می یابند.

همانطور که سال گذشته با آن می چسبیدیم ، چالش های رشد درآمد کوتاه مدت وجود دارد. همانطور که ما شاهد فشار رقابتی در تجارت سرمایه گذاری در تحلیلگر ، تأثیر تغییرات بانکی باز در انگلیس و همچنین تغییر خدمات حرفه ای به پیشنهادهای یکپارچه برای مشتریان موسسه مالی هستیم. همانطور که گفته شد ، تجارت اصلی جمع آوری ما با موسسات مالی ، خیلی خوب ادامه می یابد. در سه ماه گذشته ، ما با JPMorgan Chase موافقت نامه دو جانبه را اعلام کردیم ، و اطلاعات مربوط به منابع مستقیم را کنترل می کنیم ما یک خط لوله کامل از موافقت نامه های مشابه یا در مرحله اجرا با سایر نهادها داریم. این مهم است. این برای مصرف کننده مهم است ، از اهمیت آن برای صنعت ما است. این مهم است که داده های مالی مصرف کنندگان منتقل شود ، ذخیره شود و به گونه ای جمع شود که از حریم مصرف کننده محافظت کند و شرکت ها از معیارهایی پیرامون نحوه عملکرد در جهانی که داده ها برای هدایت نتایج مالی ضروری هستند پیروی کنند.

در آستانه پیشرو این تغییر مهم صنعت باشد. ما همچنین وقتی از سیستم عامل توسعه یافته خود خارج می شویم ، شاهد رشد در مؤلفه FinTech در تجارت داده خود هستیم. ما همچنان به نوسازی مجموعه راه حل ها می پردازیم که به توسعه دهندگان شخص ثالث امکان دسترسی به راه حل های ما را می دهد که آنها از طریق آنها محصولات جدید مالی پیشرفته تولید می کنند. طولانی تر ، برای ما واضح است که این ارزش فوق العاده و قابلیت ها ، زیرساخت ها و مقیاس ها و آنچه ما در تجارت داده ها و تجزیه و تحلیل خود ایجاد کرده ایم. ما بیش از 21،000 منبع داده را به هم وصل می کنیم و صدها میلیون حساب جمع می کنیم ، که معتقدیم بیش از هر تأمین کننده دیگر در فضای ما وجود دارد.

داده های جمع آوری شده ، سوخت را برای یکپارچه سازی شبکه سلامتی مالی فراهم می کند و تصمیمات بهینه ای را برای مشاوران و مشتریان خود در نظر می گیرد. می توانند برای رسیدن به اهداف مالی خود اقدام کنند. از نظر تاکتیکی ، این امر به مصرف کنندگان کمک می کند تا زندگی مالی روزانه خود را مدیریت کنند. Envestnet در حال اجراست و می بینیم که فرصت فوق العاده ای برای ادامه سرمایه گذاری در تجارت ما ، هم در ثروت و هم در داده ها وجود دارد. و واضح است که به صورت جداگانه و جمعی ، ارزش معناداری برای باز کردن قفل وجود دارد ، زیرا ما موقعیت خود را باز می کنیم ، و کار می کنیم تا بیشتر و بیشتر از فرصت بازار قبل از ما استفاده کنیم ، که به عقیده ما در ده ها میلیارد دلار از دیدگاه درآمد قرار دارد.

به عنوان یک رهبر صنعت با حدود 1 میلیارد دلار درآمد امروز ، ما یک مسیر طولانی برای رشد و ایجاد ارزش داریم. ارزش برای مشتریان ، ارزش برای کارمندان و ارزش برای سهامداران ما. من در این مرحله آنرا به پیت واگذار می کنم. من در چند لحظه به چند اظهار نظر بسته می شوم.

پیت دی آریگو مدیر ارشد مالی

ممنون ، بیل. از همه شما متشکرم که امروز بعدازظهر به ما پیوستید. من قصد دارم نتایج خود را برای سه ماهه چهارم و سال کامل 2019 و همچنین راهنمایی هایمان در سه ماهه اول و سال کامل 2020 بررسی کنم. نتایج کلی Envestnet برای سه ماهه چهارم سال 2019 انتظارات راهنمایی ما را در نوامبر شکست داد. . خلاصه این نتایج در مقایسه با سه ماهه چهارم سال 2018. درآمد تعدیل شده و درآمد خالص تعدیل شده به ترتیب 15٪ و 18٪ افزایش یافت و به ترتیب به 242.5 میلیون دلار و 177.1 میلیون دلار رسید.

درآمد مجدد که شامل درآمد مبتنی بر دارایی و اشتراکی 96٪ بود از درآمد تعدیل شده به استثنای کمکهای PortfolioCenter و MoneyGuide ، درآمد تعدیل شده نسبت به دوره قبل 9٪ رشد داشته است. EBITDA تنظیم شده 61.5 میلیون دلار بود که نسبت به سال گذشته 30٪ افزایش داشته است. و درآمد تعدیل شده در هر سهم در سه ماهه چهارم 0.69 دلار بود که نسبت به سه ماهه چهارم سال گذشته 0.08 دلار یا 13٪ بیشتر بود.

برای کل سال 2019 در مقایسه با سال 2018. درآمد تعدیل شده 12٪ افزایش یافت و به 909.4 میلیون دلار رسید. به استثنای کمکهای PortfolioCenter و MoneyGuide ، درآمد تعدیل شده نسبت به دوره سال قبل 7٪ رشد داشته است. تنظیم EBITDA 193.3 میلیون دلار بود که نسبت به سال گذشته 23٪ افزایش داشته است. EPS تعدیل شده برای سال 2.15 دلار بود که 0.23 دلار یا 12٪ بیشتر از سال گذشته بود. درآمدهای تنظیم شده برای هر سهم با کندتر از EBITDA تنظیم شده رشد کردند ، و این نشان دهنده تعداد سهم کاملاً رقیق شده ، هزینه بهره و هزینه استهلاک است. از تسهیلات اعتباری گردان ما. ما سال را با نسبت اهرم خالص 2.8 برابر EBITDA به پایان رساندیم ، کمی پایین تر از سه ماهه قبلی.

با حرکت به چشم انداز ما برای سه ماهه اول و سال کامل سال 2020 ، راهنمایی های ما را بطور کامل و درآمدی مشاهده می کنید. منتشر کنید ، اما من چند نکته برجسته در اینجا ارائه خواهم داد. برای سه ماهه اول سال 2020 ، ما انتظار داریم که کل درآمد تعدیل شده بین 242 میلیون دلار و 244 میلیون دلار باشد که نسبت به سال قبل 21٪ تا 22٪ باشد. درآمد مبتنی بر دارایی بین 134 میلیون دلار و 135 میلیون دلار ، نسبت به سال گذشته 23٪ تا 24٪ افزایش یافته است ، که دلالت بر نرخ سود مؤثر در دارایی های ما در پایان ماه دسامبر تحت مدیریت یا اداره تقریبا 9.8 امتیاز پایه دارد.

درآمد مبتنی بر اشتراک بر اساس مبنای تنظیم شده بین 102 میلیون دلار و 102.5 میلیون دلار ، در مقایسه با سال 2019 با 22٪ به 23٪ افزایش یافته است. خدمات حرفه ای و سایر درآمد بین 6 میلیون و 6.5 میلیون دلار. مشابه سالهای گذشته ، ما به دلیل ماهیت فصلی اقلام خاص به ویژه هزینه های پرسنلی مانند مالیات حقوق و دستمزد و سایر مزایا ، انتظار داریم که هزینه های عملیاتی از سه ماهه چهارم برای سه ماهه اول به طور پیاپی افزایش یابد ، که همه این موارد در سه ماهه اول به میزان قابل توجهی بیشتر است در مقایسه با سه ماهه چهارم.

تنظیم شده EBITDA باید بین 46 میلیون دلار و 47 میلیون دلار باشد ، 35 تا 38 درصد در مقایسه با سال 2019. انتظار داریم که نرخ مالیات مؤثر در طولانی مدت عادی ما 25.5 درصد باشد ، مطابق با 2019. تقریبا 55.6 میلیون سهام رقیق برجسته ، این ترجمه را به سود تعدیل شده در هر سهم 0.45 دلار در مقایسه با 0.39 $ در سال گذشته تبدیل می کند.

برای سال کامل 2020 ، ما انتظار داریم که تعدیل درآمد در بازه 1.018 میلیارد دلار به 1.028 میلیارد دلار ، افزایش 12 تا 13 درصد در مقایسه با سال 2019. مشارکت کنندگان در این نرخ رشد 12 تا 13 درصد برای سال شامل سه ماه اول یا چهار ماه اول درآمد حاصل از PortfolioCenter و MoneyGuide هستند. وقتی سالگرد این کسب و کار باشد ، انتظار می رود نرخ رشد ارگانیک ما بین 10 تا 11 درصد برای سال باشد. درآمد مبتنی بر دارایی باید در اواسط نوجوانان رشد یابد ، به کمک کلی از فعالیت های ما در راه حل های ثروت و همچنین تأثیر انتقال از بازار سهام قوی در سال 2019. درآمد مبتنی بر اشتراکی باید در رقم های دو برابر پایین رشد کند. رشد قوی تر درآمد اشتراک در مشاغل ثروت ما ، از جمله MoneyGuide ، تا حدی با رشد تک رقمی کم درآمد در تجارت داده و آنالیتیکس ما جبران می شود ، و این امر به عواملی است که قبلاً در مورد آن بحث شده است.

خدمات حرفه ای و سایر درآمد ها است. انتظار می رود در سال 2020 کاهش یابد زیرا ما در کسب و کار جدید با کمتر از مؤلفه درآمد عملیاتی مرتبط با آنها ، سقوط می کنیم. با کاهش خدمات حرفه ای ، درآمد مکرر ما باید تا حدود 97٪ از درآمد تعدیل شده بالا رود. ما انتظار داریم که EBITDA برای سال در محدوده 220 میلیون دلار تا 224 میلیون دلار تعدیل شود که رشد 14٪ تا 16٪ را نشان می دهد. و این مطابق با روابط 1.2 برابر ما در گذشته بین نرخ رشد هدفمند EBITDA تنظیم شده و نرخ رشد درآمد ما بود.

سرانجام ، ما انتظار داریم که تعدیل سود برای هر سهم در دامنه 2.22 تا 2.27 دلار باشد. همانطور که در Q4 2019 شاهد بودیم ، سهام کاملاً رقیق نسبت به سال گذشته افزایش یافت. هزينه بهره و هزينه استهلاك دلايل اصلي آن بود كه رشد EPS كمتر از رشد EBITDA است. از حمایت شما از Envestnetm سپاسگزارم ، و در این مرحله ، آن را به خاطر سخنان پایانی وی به بیل باز می گردانم.

Bill Crager مدیر اجرایی موقت

با تشکر از شما ، پیت . سال 2020 نمایانگر 20مین سال ما است ، اما همچنین نشانگر آغاز دوره تحول بعدی مشاوره است. ما تجارت خود را از محصول به سکو و امروز به صورت شبکه ای افزایش داده ایم. و داده ها به همه چیز از سرویس دهی به برنامه های یکپارچه دامن می زند ، و اکنون برای تصمیم گیری های بهتری که مشاوران می توانند از طرف مشتری خود به آنها عمل کنند ، به شما کمک می کند تا از اهداف مالی خود برای تحقق اهداف مالی خود استفاده کنند.

Envestnet منحصر به فرد در اختیار این قرار دارد. مرحله مشاوره ما با دید و رسالت خود در ذهن بسیار هدفمند به پیش می رویم. ما در گسترش تعریف توصیه های یکپارچه و ادامه راه اندازی خدمات و ابزارهایی برای کمک به مشاوران در رشد مشاغل خود و خدمت به مشتریان بیشتر ، متمرکز شده ایم. با شروع تماس ، گفتم كه ما معتقدیم Envestnet به بهترین وجهی موقعیت دارد – بهترین ارائه دهنده موقعیت برای انجام این كار است ، سرمایه گذاری در طول راه برای كمك به مشتریان خود برای رشد خود و ایجاد ارزش سهامدار.

ساعت بعدازظهر امروز از حمایت شما از Envestnet متشکریم. با این کار ، پیت ، استوارت دپینا و من خوشحال می شویم که سوالات شما را بپذیریم.

سؤال ها و پاسخ ها:

اپراتور

بله. البته. [Operator Instructions] اولین سؤال خود را از ویل كدی در JP Morgan خواهیم گرفت. لطفاً پیش بروید.

Will Cuddy JPMorgan – تحلیلگر

سلام ، عصر بخیر.

Bill Crager مدیر اجرایی موقت

سلام

Will Cuddy JPMorgan – تحلیلگر

سلام. بنابراین اولا ، آیا فقط می توانید برخی از قطعات متحرک را در راهنمای سال 2020 قدم بزنید؟ من در حال تلاش برای درک کمی از پیاده روی از EBITDA تا EPS هستم. بنابراین از چه فرضیاتی برای هزینه بهره و D&A و شمارش سهم استفاده می کنید. این مفید خواهد بود.

Pete D'Arigo مدیر ارشد مالی

بنابراین به جای اینکه در این تماس با جزئیات بیشتر آشنا شویم ، چرا برخی از آن سؤالات مدل سازی دقیق را ذخیره نمی کنیم. برای پیگیری؟

Will Cuddy JPMorgan – تحلیلگر

باشه.

پیت D'Arrigo مدیر مالی

در حال انجام است محاسبات زیادی هستم ، و من نمی خواهم به آن مرحله از مرحله برسم.

Will Will Cuddy JPMorgan – تحلیلگر

بله. و پس از آن فقط مراجعه به فیل موجود در اتاق در گزارش رسانه ها در مورد برخی از خریداران بالقوه که برای فروش Yodlee به Envestnet نزدیک می شوند. آیا می توانید برای ما چگونگی فکر کردن در مورد فروش بخش هایی از مشاغل خود را برای ما فرمایید؟ و چه چارچوبی را باید اکنون فکر کنیم که اگر قیمت مناسبی وجود داشته باشد ، شما را برای در نظر گرفتن واگذاری ها استفاده می کنید؟

Bill Crager مدیر اجرایی موقت

سلام ، ممنون. این بیل است. به عنوان یک شرکت دولتی ، ما در مورد شایعات یا هر گونه حدس و گمان اظهار نظر نمی کنیم. با این اوصاف ، من می گویم كه در اواخر سال 2019 و اوایل سال 2020 فعالیتهای شگرفی در بازار وجود داشته است و برخی از اعلامیه های عمیق آن چه Schwab و TD باشد ، چه Visa و Plaid باشد یا حتی امروز مورگان استنلی با E * تجارت یا فرانكلین وجود دارد. تمپلتون و لگ ماسون. فعالیتی در فضای ما وجود دارد که فکر می کنم اساساً استراتژی مورد نظر ما را تأیید می کند و ارزش قطعاتی که Envestnet برای سرمایه گذاری استراتژیک در آن سرمایه گذاری کرده است را می شناسیم.

اگر به عقب برگردید و به تاریخچه فکر کنید. شرکت ما در مناطقی که پیش بینی کرده ایم ، هنگامی که تاماراچ را به دست آوردیم ، برای ورود به فضای RIA اقدام کردیم و اکنون در فضای RIA موقعیت بسیار مهمی داریم ، خصوصاً با RIA های یک میلیارد دلاری RIA با Tamarac. ما سال گذشته کسب MoneyGuide ، ارائه دهنده پیشرو برنامه ریزی مالی را انجام دادیم. ما معتقدیم که برنامه ریزی به مرحله قدرت می رسد – واقعاً موتور باشید که به ما در آینده کمک خواهد کرد تا بتوانیم در آینده از مشاوره بازار استفاده کنیم.

در سال 2015 ، ما یودلی را بدست آوردیم ، قبل از درک بازار از ارزش داده ها. و همانطور که من فقط در توضیحات خود به طور مشخص توضیح می دهم ، داده ها قدرتی است که در بسیاری از بستر های نرم افزاری ما سوخت و تبدیل می شود – یک ارزش ذاتی فراتر از تجارت داده ایجاد می کند. این واقعاً ارزشی در کل اکوسیستم ما ایجاد می کند. همه اینها اقدامات بسیار استراتژیک با درک این موضوع بود که بازار در آن سر و کار دارد و ما معتقدیم که ما همچنان چشم انداز بسیار خوبی نسبت به بازار را داریم. و ما به ارزیابی هر مؤلفه مشاغل خود ادامه خواهیم داد و همچنان به ارزیابی توانایی سرمایه گذاری در کارهای خود خواهیم پرداخت – هر مؤلفه ای از تجارت و فرصت هایی که می خواهیم برای حرکت استراتژیک بعدی در فضای خود سرمایه گذاری کنیم.

Will Will Cuddy JPMorgan – تحلیلگر

باشه. بابت آن تشکر می کنم. و یک پیگیری سریع آیا شما نیاز به داشتن داده دارید؟ یا آیا هنوز می توان از داده ها بدون داشتن واقعی قطعات زیر استفاده کرد؟

Bill Crager مدیر اجرایی موقت

برای داشتن داده های خود مقدار مطلق وجود دارد. همانطور که می دانید ، ما یک تجارت تجربی بسیار قابل توجه در زمینه تحلیلی رشد کرده ایم. ما فکر می کنیم که طی چند سال گذشته ، ما بهینه سازی کرده ایم که یک محیط داده یکپارچه بسیار قدرتمند برای ثروت ایجاد کنیم. و بعد وقتی صحبت از مناطق دیگر استفاده از زیرساخت ها و بستر های نرم افزاری Yodlee شد ، تصمیم گرفتیم که شریک شویم. در زمینه های اعتبار ، سه ماه گذشته ، ما اعلام کردیم و در مورد مشارکت با Equifax صحبت کردیم. و ما همچنان به فکر انواع مشارکت خواهیم بود و در هر صورت ، ویل ، ما از مؤلفه های این زیرساخت داده در تجارت ثروت خود که بهینه سازی کرده ایم ، استفاده می کنیم.

و بنابراین در پایان روز ، من فکر کنید که این یک مورد بزرگ برای قدرت داده ها در ثروت محسوب می شود و موارد ثروت در حال ظهور وجود دارد – مواردی را که به عنوان اعتبار با Equifax به حساب می آیند ، استفاده کنید و زمینه های دیگری نیز وجود دارد که فکر می کنیم ابزار ویژه ای برای خاصیت داده های ما وجود دارد [آینده].

Will Cuddy JPMorgan – تحلیلگر

عالی. با تشکر از شما برای سؤالات من.

بیل کراگر مدیر اجرایی موقت

متشکرم ، ویل.

اپراتور

ما اکنون سؤال بعدی خود را از پیتر هکمن در دیویدسون لطفاً پیش بروید.

پیتر هکمن D.A دیویدسون – تحلیلگر

سلام. عصر بخیر ، همه بخاطر تماس گرفتن ممنون آیا می توانید در مورد برخی از رانندگان مختلف اعم از مثبت و منفی در حاشیه های سال 2020 صحبت کنید؟ و شما چگونه فکر می کنید در مورد تغییر شیوه های ترکیبی فکر می کنید؟

بیل کرگر مدیر اجرایی موقت

بله. بنابراین یکی از بزرگترین درایورهای تغییر میکس ، قدرت بازار Q4 است که باعث افزایش نرخ رشد از نظر تقسیم درآمد ما به سطل دارایی محور در مقایسه با سایر سطلها می شود. بنابراین ، ما کمی بیشتر ترکیب را به سمت پایه دارایی خواهیم دید که البته این همراه با هزینه درآمدها است. بنابراین حاشیه درآمد آن به اندازه مستقیم جریان به خط پایین نمی باشد. این کمی بیشتر نسبت به پایه دارایی در سال 2020 و به سمت اشتراکی دوباره وزن دارد و پس از آن ، نوعی برجسته در اظهارات آماده شده ، برخی از این چالش ها و اینکه چرا پایه زیر مخلوط احتمالاً به رقم های دو برابر کم نزدیک تر از رشد است. نرخ ما در پایگاه دارایی می بینیم.

پیتر هکمن DA دیویدسون – تحلیلگر

باشه. و پس از آن نرخ مالیات غیر GAAP که در سال 2019 از آن استفاده می کنید ، آیا این میزان را گفتید که 25.5٪ بود؟

پیت D'Arrigo مدیر ارشد مالی

نرخ مالیات 25.5 است ٪، آره.

پیتر هکمن D.A دیویدسون – تحلیلگر

خوب. [Indecipherable] برای '20 نیز ، خوب. خیلی خوب. دوباره به صف برمی گردم. با تشکر از شما.

بیل کراگر مدیر اجرایی موقت

با تشکر ، پیتر.

اپراتور

سؤال بعدی خود را از کریس شاترر در ویلیام بلر خواهیم گرفت. لطفاً پیش بروید.

کریس شاترر ویلیام بلر – تحلیلگر

سلام ، بچه ها. عصر بخیر. بنابراین شاید ابتدا به روزرسانی در تیم رهبری اجرایی باشد. و بیل آیا شما هنوز دارای برچسب موقت هستید؟ من حدس می زنم تا حالا تصور می کردم تصمیمی اتخاذ شود.

بیل کرگر مدیر اجرایی موقت

ممنون ، کریس. پیش از این ، من با هیئت مدیره ما همکاری نزدیکی داشته ام و آنها با توجه به جانشینی ، گفتگوهای بسیار خوب با آنها ، روند بسیار آگاهانه انجام می دهند. ما به محض کسب اطلاعات بیشتر ، ما یک اعلامیه خواهیم کرد. اما نکته مهمی که باید به آن توجه کنیم این است که این شرکت دست بسیار خوبی دارد. ما همچنان به رهبری شرکت و هدایت شرکت ادامه می دهیم. من فکر می کنم که ما فرصت های بیشتری را برای سرمایه گذاری ایجاد می کنیم و بیشتر همکاری می کنیم ، می گویم ، با هیئت مدیره ، که از ما حمایت می کنند و از مشتریان خود پشتیبانی می کنند ، و واقعاً از اجرای چشم انداز سلامتی ما حمایت می کنند. بنابراین یک روند باقی مانده است و هیئت مدیره در آن فرآیند بسیار نظم یافته است.

کریس شاترر ویلیام بلر – تحلیلگر

خوب. فهمیدم. بگذارید ببینیم ، روی رشد تک رقمی Yodlee. آیا می توانید فقط آنچه را که احساس می کنید پیشانی های افزایشی در مقابل آنچه که در نیمه دوم سال 2020 تجربه می کردید یا نیمی از عقب سال 2019 را تجربه می کنید ، دوباره تکرار کنید؟

Bill Crager مدیرعامل موقت

بله بنابراین من آنها را برجسته کردم ، کریس. و من استوارت را برای اضافه کردن رنگ به این مورد دارم. اما واقعاً ، آنها سه برابر هستند. یکی این است که تجارت تجزیه و تحلیل داده ها به یک فضای رقابتی تر تبدیل شده است – به این ترتیب – ما نرخ های تجدید خود را بسیار بالا نگه می داریم ، اما قراردادهای تجدید را کاهش داده ایم. این یکی مؤلفه دیگر آن این است که ما بیشتر و بیشتر راه حل یکپارچه Yodlee را به مشتریان ثروت Envestnet ارائه می دهیم. کاهش خدمات حرفه ای ما برای پشتیبانی از این پیاده سازی ها وجود دارد. و این تأثیر کمی دارد.

و به عنوان ایالات متحده ، ما حضور خوبی در بازار ایالات متحده داریم. آنها در پایان سال گذشته به یک محیط بانکی باز منتقل می شوند. و با این کار ، بسیاری از مشتریهای FinTech که در انگلیس داریم لزوماً آماده نشده اند و این توانایی کمی در ایجاد توانایی ما داشته است – این یک سرپیچ در آن مؤلفه خاص بازار انگلیس ما بوده است. . اما استوارت ، هر رنگی که می خواهید ارائه دهید؟

استوارت دپینا رئیس اجرایی ، داده ها و تجزیه و تحلیل های Envestnet

بله. من فکر می کنم تنها چیزی که من به آن اضافه خواهم کرد ، بیل ، این است که ، احتمالاً فقط برای توضیح کمی بیشتر در مورد الگوهای رشد ، ما به طور جدی می دانیم که فعالیتهای زیادی فراتر از ثروت وجود دارد. واضح است ، این جایی است که ما از زمان مالکیت دارایی Yodlee و در طی دو سال تا چهار سال گذشته سرمایه گذاری های کلانی کرده ایم و ما انجام داده ایم – رک و پوست کنده پیشرفت های زیادی را برای پیشرفت به دست آورده ایم. برای بازاریابی در جهان مشاور مالی که ما از آنها پشتیبانی می کنیم ، ابزارها و خروجی هایی را برای کمک به مدیریت موثرتر آنها در بازار ارائه می دهد.

اما مناطقی که ما تاکنون فعال نبوده ایم ، در اعتبار و پرداخت و تجزیه و تحلیل بوده ایم. در آن مناطق ، ما می دانیم که فرصت قابل توجهی وجود دارد. بنابراین از این منظر ، من می خواهم به آنچه بیل در مورد خدمات حرفه ای گفت ، اضافه کنم. ما خیلی وقت بوده ایم – در طول استقرار ما با بسیاری از مشتری های ما که با بسیاری از موسسات مالی بزرگ کار می کنند ، مدل های ما برای اشتغال مبتنی بر مدل مبتنی بر پشتیبانی حرفه ای بسیار سنگین بوده اند تا به این موارد بروند. بنگاه ها و نوع سفارشی کردن آن پیشنهادات برای آن بنگاه های تجاری به عنوان بازار ، زیرا این امر بیشتر به کار با سایر مشتریانی که خارج از محیط خدمات مالی سنتی با شرکت های FinTech هستند که می خواهند خودشان بتوانند این کار را انجام دهند ، تغییر می دهند.

و در حال استفاده از ابزار برای آنها هستیم ، و ما در تلاش هستیم تا سهم بیشتری از بازار را بدست آوریم. بنابراین از این منظر ، اگر شما بخواهید ، در اکوسیستم تغییر کمی را شاهد هستیم ، زیرا اگر یک FinTech ارائه می دهد و ما فرصت طلب تر هستیم که در صورت تمایل ، سهم بازار بیشتری را بدست آورید ، در صورت تمایل ، با بسیاری از موارد آن بنگاهها بنابراین بخشی از آنچه نوع جبران جبران است ، اگر بخواهید یا حدس می زنم ، احتمالاً فشارهایی را بر نرخ رشد درآمد ما وارد می کند. در صورت تمایل ، در برخی از معاملات ما امروز می خواهیم پوشش بازار را بشناسیم. این احتمالاً عنصر دیگری است که من به آنچه بیل فقط براساس نرخ رشد ما اشاره کرده است اضافه می کنم حداقل در سال 2020.

Bill Crager مدیر اجرایی موقت

و یکی از مواردی که من و استوارت هستم و هر دو بسیار مورد تشویق ما هستیم پیشرفتی است که در آن پلتفرم توسعه دهندگان کسب کرده ایم و چگونه قادر خواهیم بود – در آن فضای FinTech با هم رقابت خواهیم کرد. و به همین ترتیب – و این تمام چیزی است که در آینده وجود دارد ، کریس. بنابراین با نگاهی به سال ، متوجه می شویم که این یک چرخه فروش است و یک چرخه تصویب به دست می آورد و پس از آن ما به بازگرداندن نرخ رشد کمک می کنیم زیرا در استقرار آن موفق هستیم.

کریس شاترر ویلیام بلر – تحلیلگر

باشه. با تشکر. و سپس شاید در آخر ، فقط در همان موضوع با Yodlee ، نوع بازگشت به یکی از سؤالات قبلی را مرتب کنید. اما به نظر شما مهمترین مزیت داشتن Yodlee برای تجارت ثروت به طور خاص چیست؟ و آیا می بینید آنهایی که تغییر می کنند؟ و دلیل اینکه اکنون می پرسم با داشتن ویزا دارای Plaid است ، فکر می کنم یک حرکت شتاب بیشتر به سمت KPI ها و دور از خراش دادن صفحه وجود داشته باشد. بنابراین ممکن است برای تمیز کردن داده ها و تمام کارهایی که برای تمیز کردن داده ها انجام می شود ، کمتر به جاده نیاز پیدا کنیم؟ بنابراین هر گونه اظهار نظر عالی خواهد بود.

بیل کراگر مدیر اجرایی موقت

بله. و فکر می کنم این دو مورد است ، زیرا فکر می کنم آشتی و پاکسازی داده ها ، تمام فرایندی که انجام می دهیم دارای ارزش فوق العاده ای هستند. و این – ما شاسی ها و بسترهای نرم افزاری Envestnet را به دست آورده ایم – برای آشتی دادن حساب های سرمایه گذاری نرخ آشتی داده های جمع آوری شده از 60٪ – تا اواسط 90٪ -. و این تفاوت رقابتی است و از آنجا که ما به کارهایی که انجام داده ایم به منظور بهینه سازی محیط ثروت نگاه می کنیم ، تفاوت دارد.

و بنابراین ، این کار دوباره انجام شده است و ما از زیرساخت Envestnet برای انجام این کار استفاده می کنیم. اصلاح. همه این موارد ، سپس تمام داده هایی که در آن قرار دارند – در سرویس های مبتنی بر ابر ما قرار می گیرند که از طریق آنها می توانند از طریق سرویس های خرد و API ها مورد استفاده قرار گیرند تا در برنامه های مختلف پمپ شوند. Let's use an example of an announcement that we made in — at Schwab's IMPACT conference last fall, in which we're taking the Yodlee dataset through the Envestnet platform, highly reconciled into FinApps.

Those FinApps are part of now the MoneyGuide ecosystem and delivered to our client. So that's a great example of how that ecosystem or process is working and optimized absolutely in the wealth business. As we look at — as we continue to look at other opportunities for our data business is notable that we announced our partnership with Equifax last quarter from a credit standpoint. And Stuart and I and the team continue to evaluate other partnerships that are available to the Yodlee business.

Stuart, I don't know if you want to add any color or any other comments to that?

Stuart DePinaChief Executive, Envestnet Data & Analytics

I don't think I have much to add there, Bill. I think you covered all those basics.

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Okay. Good.

Chris ShutlerWilliam Blair — Analyst

All right. Thank you.

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Thanks, Chris.

Operator

And we'll now take our next question from Chris Donat at Piper Sandler. Please go ahead.

Chris DonatPiper Sandler — Analyst

Good afternoon. Thanks for taking my questions. I wanted to ask another one around the Yodlee business, Bill. When you mentioned what the agreement with JPMorgan, the bilateral agreement, do you expect to do other bilateral agreements? I guess two-part question. One is, can you give us sort of the historical context, because I think that JPMorgan years ago was being somewhat critical of third-party data aggregators and it seems like you — I don't know if you persuaded them, but can you give us sort of a sense of what's changed over time?

And then just to let us know if there's any financial implications from these kind of bilateral agreements? Does it change anything? I think I heard that you expect Data and Analytics to grow sort of mid-single digits. But anyway, I'm just wondering if there's any implication on the financial side from them?

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

No. And Chris, it's a great question. And I think it's an important question, because the way the data will be collected and then utilized by financial institutions, we believe, is going to change materially. I think that the JPMorgan announcement is very progressive around data use. And so, I think, again, it's a validation of the Yodlee platform and our ability to create the unilateral kind of connectivity to JPMorgan and serve that data in a way that's protected and use from a privacy standpoint that are close to the standards that JPMorgan — the high standards that JPMorgan has.

I believe, again, it is — and they've been very exclusive, JPMorgan, about account aggregation. And to the point, I believe, Jamie Dimon announced in the last earnings update that they're going to turn off aggregators at some point in 2020. So this is the beginning of a new highway system that is going to connect our financial institutions with data providers and really enable a new ecosystem for the way data is utilized by firms.

And so there are other firms that are in that same process. But again, I think it's notable and important that JPMorgan has been a leader here. Stuart, any update or comments about that?

Stuart DePinaChief Executive, Envestnet Data & Analytics

Yeah. I'd add a couple of things here. First of all, we do have several and over a dozen other agreements, like agreements that are little insight, meaning we're — we actually took a finish line here, and we'll be announcing some of those over the course of next several months. But a lot of this, from a trend standpoint, is really driven by some factors in the marketplace.

The biggest one of which, we, Yodlee, are the only data aggregator in this space, truly regulated — who is regulated, period, end of sentence. We have substantial regulatory bodies, federal, who monitor our actions and what we do in terms of privacy and security. We are aligned with the financial institutions, primarily large banks. In that regard, we have over 200 audits on an annual basis against our platforms and systems from a security and privacy perspective, both at the federal level, state level and then with the individual institutions that we partner with.

So, we're in the aligned ecosystem, if you will, in that sense, because the movement of data and all the elements that go around data. So, I would make that as a real core point of — we know from our conversations with financial institutions, when they look at us, they look at us a partner in that sense. And so that's one element. I think another aspect I'd call out is, our reach — our simple reach, because we've been in the marketplace for over 20 years, and by the way, I should come back and say, what we've been doing from being regulated isn't a new occurrence.

We've been — when Bill and the founders of this business built the business, they crossed that threshold years ago and we've been in this environment for quite some time. But for the last 20 years or so as we have kind of been working and adopting the team and building out our ecosystem, when you heard Bill talk earlier, we have got 21,000-plus different interfaces, both from large and small and medium sized institutions, many who have capabilities to have automated APIs for us to access data. There are many who don't. They don't have the infrastructure. So they look at us as being, if you will, to partner with them in that context as well. So that's part of the reason why the financial institutions are migrating and gravitating toward us as well.

And then the last thing I'd say is, aggregation is certainly key. It's a critical element for our financial institution partners, and they recognize the value of that. But because of the legacy of the organization, the things we've been able to add to aggregation, the value-added components that we built in terms of having a platform that these financial institutions can use to manage their own consumer relationships is a critical element and that has come over a very long period of time. So, we've added the ability to enrich the data that we get and then create analytics and tools and help those financial institutions serve their customers better.

So, I would say that those are the components that are really are kind of that Chase and others are gravitating and embracing with us. And the answer to the last part of your question, does it impact the economics? There aren't different terms per se, but there is a broader use case. I'd probably say it best puts [Phonetic] in, we're getting more deeply integrated into the banks and more broadly deployed in these banks, because we're going from the retail side to the institutional side. So there's lots of different pockets that we are working with a lot of the large banks. So the unit economics aren't changing as much as the reach within the institution are changing, which are giving us more upside. That's how I'd answer your question.

Chris DonatPiper Sandler — Analyst

Got it. Thanks very much, Stuart. And then at the risk of asking the questions that I don't think you can answer, I'll try it anyway.

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Sure.

Chris DonatPiper Sandler — Analyst

You guys were singled out by the — by two senators and a member of Congress for asking for a Federal Trade Commission investigation. Is there anything you can say on that one? Or I don't know how to put that one…

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

No, I think the — yeah, Chris, yeah — no, we obviously received the letter and being very responsive to the lawmakers and the commission with any questions that they have. And most of those questions centered around the terms and conditions, the understanding of the consumer as that data is being utilized. And as a B2B provider, it's really up to us to ensure that our customers have the proper terms and conditions and they have a pretty comprehensive process in understanding how are terms and conditions that are being published to those consumers. So again, they're having a conversation with lawmakers about that.

The others issue has to do with identification of an individual's data. And really what we do is the data is de-identified, so it goes from personal data to non-personal data as we build the de-identification process. And in the kind of regulation or oversight of data, from a national standpoint, there isn't a single standard. And what Envestnet has done is, we have — we're complying with what we believe and I think many believe is the most aggressive standard in the United States and that's the California Consumer Protection Act, CCPA, which we just instituted here at the end of the year on protecting an individual's data and identification.

So, we're having an engaged conversation with Washington. I think there 's lot of education that goes into it. I think at the end of the day, it's good to be having these conversations. I think it's good to be driving toward standards. I think that standards will help the industry and the standards will certainly help the consumer. And that's something that we are continuing to push and advocate for.

Chris DonatPiper Sandler — Analyst

Got it. Thanks very much, Bill and Stuart.

Operator

[Operator Instructions] We'll take our next question from David Grossman at Stifel. Please go ahead.

David GrossmanStifel — Analyst

Thank you. عصر بخیر. So, I think you've answered, to certain extent, most of the questions I have. But just getting back to Yodlee, perhaps you could just anchor all of this. You've talked about a lot of tailwinds starting that business, but also some headwinds. And I'm just trying to get my head around when the growth rate of that business should normalize and kind of the timing of when some these factors either roll off or start to accelerate the growth of that business?

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Sure, David. Good to speak with you. So as we began to indicate, I guess, this was mid-year last year, it was Jud who indicated that we're going to face some headwinds. And again it's in that Data and Analytics business. I'll ask Stuart to update on some of the innovative things we're beginning to develop there. We had some regulation coming through our European business in the U.K., and then it was a business decision to reduce our use of professional services and are implementing to large financial institutions.

When you take those, they really create kind of strain on our overall growth rate. What we have done, David, since then, is we've published our developers portal for the FinTech space. We're putting in place these agreements with large financial institutions. The JPMorgan Chase is a good example of that. We're making progress, which again Stuart will speak to, on the analytics front. We are integrating more deeply and improving our reconciliation rate of aggregated data in the wealth market.

So, I think all of those things begin to concentrate Yodlee in a way that we'll have resumed strong growth in that business. But it required environment — couple of environmental things that were occurring and a couple of business decisions that we made to make sure that it was our long-term grower there. Stuart?

David GrossmanStifel — Analyst

Actually before Stuart kind of add to his comments, Bill, when though — when you roll all of that up, when do some of those headwinds diminish enough that some of these growth initiatives start supersede then that we'd a more normalized growth rate? And what is the normalized growth rate in your view once all of this stuff settles out?

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

So, I think, in our guidance, we're indicating low-single growth in 2020 for subscription in the Yodlee business. So, we think this is a year of kind of working through. And toward the back half of the year, we're anticipating that we're going to begin to get some traction. We're also going to see our relationship with Equifax begin to kind of gain traction toward the latter part of the year. So, David, I think, this is a 2020 story. I think that the work that we're doing positions our data business to resume a healthy growth rate that contributes to the overall kind of objectives that Envestnet has to maintain — be a strong grower ahead of our peers as the business that we are. And again, Stuart, you can elaborate and kind of be more specific than I am.

Stuart DePinaChief Executive, Envestnet Data & Analytics

Yeah. I would just say that, on your question, I see that part of the headwinds and maybe headwinds isn't the right word to use, but we've — we never really set that bar so to speak. The headwinds I would probably characterize more in terms of the business that we have which we call analytics, which is where we've seen more of the headwinds. We're seeing more opportunity in tailwind in the sense of gaining more adoption with our solution and feel that bit of a bottleneck for us to gain that adoption has been the fact that it had not had a platform which enables FinTech companies specifically to easily integrate our application into whatever offerings if they deliver [Indecipherable].

We refer to this phrase we use, the developer experience, which is a set of intelligent APIs that any firm can use to deploy their platform whether it's payments, credits, wealth or otherwise. So that has really been, in my view, a bit of a bottleneck for us to get to that. And as I mentioned on our last quarter's call, we were behind it, because I would honestly tell you in full candor what we've learned from Plaid is that they were able to — here is a bad analogy, if you will, but I will use it anyway.

We at Yodlee have been working with a lot of large banks primarily over the course of last 20 years. And in building those relationships and delivering the service, we were working on 1G, if you will, for lack of better term, keep really in technology. But Plaid was able to come to marketplace with a 5G solution, which really was a bit more modern platform and we've adopted, if you will, and we've watched — saw what they have done. So we've adopted and modified our platform to frankly not only mimic, but we believe in certain areas, certainly in wealth and revolving credit. We believe that we have a solution that's in place, it's going to be more impactful for the clients that are in those particular channels. So, I would say that having been behind the eight ball for the last 12 months to 15 months is Plaid has really kind of planted themselves in the payments space primarily as having a market share and that grew to a much more modern technology.

We believe that we knew we had to make up some room, and we made up that room. And so I think that we're now at the breaking through that bottleneck. So that's a long way of telling you that we think that we're at the position now, but over the course of next, I'd say, 18 months to 24 months as we get more distribution and more — capture more market share, not only in our traditional wealth space, but also in credits, payments, conversational AI and other channels, if you will, we think that we're going to get further adoption.

So — and I would also say that we believe that we — that a normalized growth rate looks more like a double-digit growth rate. It's probably a low-double-digit growth rate. As to when we get there, I'm not going to forecast as to when that will be, because a lot of that is going to be how the market matures. But that's how we see things when we play things up over the long term.

In terms of answering to your specific question, we are doing a lot of things obviously on wealth side. I won't bore you with that, because I think everyone on the phone is well aware what we are doing in wealth. But I'm really interested in what we're doing outside of the wealth channel in the wealth segment by taking some components such as the blocks capabilities through our acquisition of MoneyGuide, as well as some of the analytics that we're building to supplement the blocks capabilities for a lot of the retail banks and other non-wealth management firms that are using those tools. And we're creating some really very effective dashboards so that a non-traditional financial advisor can support end-consumers to give them insights into their spending habits, their spending pattern, to help them understand.

As they get raises, where should they putting the incremental dollars that they have. As their — as credits gets more challenging for them, where there are better opportunities for them to get better decisions from a credit perspective, whether that's on a retail credit perspective or mortgage or otherwise, insurance capabilities and frankly what's yet to come but there are opportunities for us to kind of bridge, if you will or bridge into capabilities for insurance offerings, whether that's health in the perspective or life perspective.

And you are aware of what we're doing around the Insurance Exchange. But we see an ability to advance, if you will, for what we call the next best action for

A consumer to get insights into their daily personal life to understand that regardless of where they are an the economic ecosystem, whether they're starting out their careers and if they don't have a lot of money or they have a lot of money and they're looking for an financial advisor, we believe that working with non-traditional wealth firms who are leveraging our technology that we can provide through technology insights that gives them analytics to help them make better decisions.

And those are the areas where I think that we can supplement in a meaningful way what we're doing in wealth to drive more — ultimately to drive more consumers into the wealth channel to help advisors have more access to more potential investors and more clients themselves. So, I'll leave it at there.

David GrossmanStifel — Analyst

It's a very useful insight. Thanks very much for that and that explanation. I just have one follow-up. So, in the context of you kind of getting back to an equilibrium, is it that — is it more of the platform from a technology standpoint has to get there? Or is the gating item right now really more, what you said, I think you said channels and market awareness? So I just want to make sure I understand, so distinguishing between kind of where the gating factory is near term, if you will.

Stuart DePinaChief Executive, Envestnet Data & Analytics

Bill, I'll take that. To answer you question, Dave, the gating factor for us was the platform. The Yodlee was built by working with some large financial banks and financial institutions primarily. We worked with one at a time, who had a heavy professional services implementation. And that kind of — it was just a slow growth, for lack of a better term. So the platform was what we needed to enhance it and evolve. So that's — that was the bottleneck that we've addressed.

David GrossmanStifel — Analyst

Okay. But going forward, I think was the question, Stuart. So you feel like you've got the platform where you want it now, if I am understanding it correctly. And the gating factor to be accelerating is really more market awareness and distribution, if I heard you right.

Stuart DePinaChief Executive, Envestnet Data & Analytics

Yes.

David GrossmanStifel — Analyst

All right. Fair point. Thank you very much.

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Yeah. Good questions. Thank you, David.

Operator

We will take our next question from Patrick O'Shaughnessy at Raymond James. Please go ahead.

Patrick O'ShaughnessyRaymond James — Analyst

Hey, good afternoon. So Pete, the guide for asset-based cost of revenues suggests that's going to tick up a decent amount in the first quarter of '20 relative to the last quarter of 2019. Can you talk about what's going on there? Is the revenue share to the third-party management increasing? What's kind of driving that increase?

Pete D'ArrigoChief Financial Officer

As a percentage of the total, I don't think it's changing all that dramatically. But I think the increase is just related to revenue [Technical Issues]. Right.

Patrick O'ShaughnessyRaymond James — Analyst

Okay. Maybe I'll follow-up with you after the call. And then we've obviously spent a lot of time talking about the Data and Analytics segment for obvious reasons. But Wealth is still obviously pretty important to the Company. So a question on that side. Can you talk about the Credit and Insurance exchanges that you've launched? And now you have a couple of quarters under your belt, how are you thinking about the long-term revenue opportunity in these areas and the timeline to realize that opportunity?

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Thanks, Patrick. I hope you're doing well. Yeah — no, we're excited about it. And there are a couple of elements that I think are important to recognize. One is that these are pretty comprehensive platforms. They're not just product shelves where advisor is able to pick a solution off a shelf and put in a proposal. They're actually tied back into the insurers and the banks that help us execute on these transactions. We're really optimizing the ability for the advisory growth and plan to execution of the plan, have the product choice and then go transact it and have all data come back up so that we can do a comprehensive planning.

So the elements of revenue are to keep an eye on would be the solution providers themselves are providing license fees to be part of our universe solution. We are doing a rev share as we hit certain scale on many of those solutions, especially on the security-backed lending program and then firms — advisors will have a service fee from a platform standpoint to have access to these solutions. So Patrick, they are well thought out, they're very comprehensive components. Think of them each as a platform for that individual product suite, insurance credit and with the adoption, I highlighted advisory firms are beginning to utilize these solutions and they have a growing network of solution providers.

I neglected to add that on the Credit Exchange, we're probably going to pursue a second syndicate of banks. We currently have four banks in the first syndicate, probably other banks that would be part of it based on needs and feedback from our clients to where they see these opportunities and the profile of banks that we are working with. So, we see these as instrumental for the future of this unified advice engine. The other thing to realize is that it is not an insignificant workload, and it's not an insignificant kind of investment time and resources to build these things.

And so, in my mind, they offer a very distinct competitive advantage for Envestnet today. The fact that these platforms are integrated into the Envestnet platform and sit under the market-leading financial planning engine and then how all those pieces are connected, I think is very competitively advantaged.

Patrick O'ShaughnessyRaymond James — Analyst

Great. Thank you.

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Thanks Patrick.

Operator

All right. We'll now take our last question from Will Cuddy at JPMorgan.

Will CuddyJPMorgan — Analyst

Thanks for the follow up. I know it is early, but could you give just a little bit more on the advisory services exchange? First, could you maybe talk us through a little bit more about the rationale in the minority investment in Dynasty? And second, are there more opportunities for Envestnet to pursue partnerships and relationships like this with RIA firms and wealth management firms?

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Yeah. Thanks, Will. It's a great question. It's something that we're super excited about. And look, I think, we've have chosen great partner. It's a team that we've respected for a long period of time. Shirl Penney, Ed Swenson, who run Dynasty, I think understand this space and their ability to recruit top advisors at a very established infrastructure and bring them to an independent environment has really been extraordinary, and an important work that they have done. And so we'd recognize that. And we believe that not only it is a transition of an advisor, say, from a captive environment, but the RIA marketplace itself is seeking to network, to acquire, to merge and to grow, both organically and inorganically.

We believe that traditionally the Envestnet platform has been a great tremendous organic growth engine for RIA. We've helped them reduce cost to maintaining, help them to be more compliant and giving the technology and the tools and service support to help them engage their clients at a new level, and you can see their asset values and the number of clients grow the longer that they're on the Envestnet platform. So, we help them provide advice. But the advisor service exchange, which helps them to grow their business, and we're doing that again in helping RIA firms who are very interested in utilizing capital to merge with other firms or to make investments to really help their businesses grow.

We're providing a suite of business analytics tool. We're also providing — as part of the service exchange, we'll ultimately provide outsourced access to CFO services and also to — some marketing services. As I look at it, it isn't really exclusive to the RIA market, but that's an obvious place for our advisor services exchange. More and more, our broker-dealer partners as well are very interested in this space, and they're interested in setting up environment for their top advisors who have the ability to network and grow outside of their firms by making acquisitions and folding those firms into their teams.

And so the advisor service exchange really is an enabler of that. And I believe, kind of again, it helps our clients, both broker-dealers banks as well as RIA, grow. We do it from a technology and advice standpoint, and now we're doing it from a business standpoint.

Will CuddyJPMorgan — Analyst

Got it. Thank you, Bill.

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Thank you, Will.

Operator

All right. This concludes today's question-and-answer session. I will now turn the conference over to Bill Crager for any additional or closing comments. Please go ahead.

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Thank you very much everybody. We really appreciate you joining this afternoon, and we really appreciate your support of Envestnet and we're looking forward to speaking to you in the next quarter. So thank you, and I hope everybody has a good evening.

Operator

[Operator Closing Remarks]

Duration: 64 minutes

Call participants:

Chris CurtisDivision CFO, Envestnet Wealth and Head of Investor Relations

Bill CragerInterim Chief Executive Officer

Pete D'ArrigoChief Financial Officer

Stuart DePinaChief Executive, Envestnet Data & Analytics

Will CuddyJPMorgan — Analyst

Peter HeckmannD.A Davidson — Analyst

Chris ShutlerWilliam Blair — Analyst

Chris DonatPiper Sandler — Analyst

David GrossmanStifel — Analyst

Patrick O'ShaughnessyRaymond James — Analyst

More ENV analysis

All earnings call transcripts


AlphaStreet Logo