آنچه اتفاق افتاد

سهام به سرعت (NYSE: FSLY) امروز کاهش یافته است ، که از ساعت 12:30 بعد از ظهر 7 درصد کاهش یافته است. EST ، پس از گزارش نتایج حاصل از سود سه ماهه چهارم. سکوی ابر لبه همچنین مدیر عاملان را تغییر می دهد.

بنابراین چه [درآمد

درآمد در سه ماهه چهارم 44٪ به 59 میلیون دلار افزایش یافت ، که این بالاتر از پیش بینی اجماع 54.8 میلیون دلار بود. این همه تبدیل به ضرر تعدیل شده در هر سهم 0.10 $ ، اندکی بهتر از 0.11 دلار در هر سهم در ضررهای تعدیل شده ای که منتقدین منتظر بودند. نرخ گسترش خالص مبتنی بر دلار 136٪ بود و سریعاً اکنون 288 مشتری سازمانی دارد.

 نمودار سهام قرمز در حال پایین آمدن

منبع تصویر: Getty Images. ، و اعدام جوشوا بیکسبی برگمان را به عنوان مدیر عامل جانشین خواهد کرد. این شرکت فناوری می گوید برگمن و بیکسبی از نزدیک به همکاری خود ادامه خواهند داد ، و برگمان به تمرکز روی توسعه محصول باز خواهد گشت.

حالا چه

"من از این هیجان زده ام که می توانم از این طریق بتوانم به نقش مدیرعامل بروم. مأموریت برای ارائه آسان تر برای مبتکران ، "بیکسبی در بیانیه ای گفت. "از آنجا که دومین سال مالی خود را به عنوان یک شرکت عمومی شروع می کنیم ، ما بر ادامه کار خود برای رشد و تعامل جدی مشتری از طریق محصولات و خدمات پیشرفته ، از جمله Compute @ Edge و پیشنهادهای امنیتی متمرکز شده ایم."

راهنمایی برای تماس با سه ماهه اول برای کل درآمد 58 تا 60 میلیون دلار ، که باید منجر به ضرر خالص تعدیل شده برای هر سهم از 0.11 تا 0.13 دلار شود. برای تمام سال های 2020 ، به سرعت انتظار می رود درآمد 255 میلیون دلار به 265 میلیون دلار ، با ضرر خالص تعدیل شده در هر سهم 0.32 $ تا 0.43 $. نوک سهام ، می تواند برای گوش دادن پرداخت کند. بعلاوه ، خبرنامه ای که بیش از یک دهه از آن استفاده کرده است ، مشاور سهام احمق Motley ، بازار را سه برابر کرده است. همین حالا … و سریع یکی از آنها نبود! درست است – آنها فکر می کنند که این 10 سهام حتی خرید بهتری نیز دارند.

به 10 سهام

* مشاور مشاور در 1 دسامبر 2019 بازگردد

Evan Niu، CFA در هیچیک از سهام ذکر شده موقعیتی ندارد. Motley Fool صاحب سهام است و به سرعت توصیه می کند. احمق Motley خط مشی افشایی دارد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا نظرات و نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Nasdaq ، Inc. نیست.