Home Depot انتخاب خوبی از مونتاژ تلویزیون برای خانه شما دارد. پیدا کردن مواردی که متناسب با بودجه ، تنظیمات برگزیده و مشخصات تلویزیون شما باشد ، آسان است. برای صرفه جویی در وقت ، در اینجا لیست ما از بهترین نصبهای تلویزیون Home Depot موجود است.

  1. SwiftMount (SWIFT110-AP) Tilting Mount Mount

بهترین دیوار سواری برای تلویزیون های کوچک

 SwiftMount (SWIFT110-AP) Tilting TV Mount

(منبع تصویر: انبار خانه)

Swift Mount مناسب برای تلویزیون های کوچک با صفحه تخت است. این مینی تلویزیون مجهز به تلویزیون می تواند 25 سانتی متر عرض و وزن 33 پوند را در خود جای دهد. تلویزیون شما با داشتن مشخصات کم ، تنها یک اینچ از دیوار فاصله دارد. شما می توانید شیب آن را تا 12 درجه تنظیم کنید تا به کاهش درخشش کمک کند.

این دیوار دیواری تلویزیون علاوه بر صرفه جویی در فضای با کف و قفسه ، شما را از تلویزیون محافظت می کند و آن را از برخورد ناگهانی محافظت نمی کند. مونتاژ و نصب آن آسان است و VESA (انجمن استاندارد استاندارد الکترونیک ویدیو) است که با الگوهای سوراخ 75x75mm و 100x100mm سازگار است.

این مدل SwiftMount یکی از مقرون به صرفه ترین نصب های تلویزیون در Home Depot است که تنها با قیمت 11.37 دلار فروخته می شود.

فروشگاه: انبار خانه

  1. تبلیغ Apex Flat TV Wall Mount (UF-PRO640)

بهترین دیوار سواری برای تلویزیون های بزرگ

 تبلیغات آپکس

(منبع تصویر: صفحه اصلی Depot)

Promounts Apex UF-PRO640 یکی از بهترین مونتاژ دیواری در Home Depot برای تلویزیون های بزرگ است. این دستگاه می تواند تلویزیون های LCD ، LED و پلاسمائی مسطح و خمیده با اندازه 37 تا 100 اینچ و وزن آن تا 143 پوند را در خود جای دهد. این مانیتور تلویزیون باریک دارای مشخصات کم است و تنها 1.5 اینچ از دیوار نشسته است. این عموماً برای زوایای دید ثابت مورد استفاده قرار می گیرد زیرا فقط امکان تراز کردن بعد از نصب و اصلاحات جزئی تراز تنظیم را فراهم می آورد.

این دیواره دیواری تلویزیون دارای وظیفه سنگین دارای طراحی صفحه باز دیواری است که باعث می شود بتوانید کابل های خود را آسان مدیریت کرده و نگه دارید. آنها را از دید. شیک است و با یک مات سیاه و سفید براق نیز شیک است. بسیاری از مشتریان همچنین می گویند که مونتاژ و نصب این تلویزیون تلویزیون چقدر آسان است. همچنین از الگوهای نصب و راه اندازی VESA 100×100 mm تا 600x400mm پشتیبانی می کند.

همچنین دارای نوار قفل ضد سرقت برای امنیت بیشتر است. این نوار قفل با اکثر قفل های سازگار سازگار است.

شما می توانید این محصول را با قیمت 74.99 دلار در خانه انبار دریافت کنید.

Shop: Home Depot

  1. Commercial Electric (XD2470) TV Full Motion Wall Mount Kit

بهترین نصب و راه اندازی کامل دیواری در حال حرکت

 Commercial Electric (XD2470) مجموعه کامل نصب و راه اندازی تلویزیون دیواری با حرکت کامل

(منبع تصویر: صفحه اصلی انبار)

Commercial Electric XD2470 بهترین دیافراگم کامل دیواری است در خانه انبار تلویزیون های بزرگ. این کوه با تلویزیون هایی از 26 اینچ تا 70 اینچ و وزن آن تا 100 پوند کار می کند. این سازه از فولاد با دوام برخوردار است و به شما امکان می دهد با خیال راحت آن را تنظیم کنید ، بنابراین همیشه از زاویه دید عالی برخوردار هستید. دارای شیب 15 درجه و ظرفیت چرخش 180 درجه است. و ، این دیوار 3.3 اینچ را به دیوار تکیه داده است ، و می توانید آن را تا 19.6 اینچ از دیوار بکشید.

علاوه بر این ، این محصول شامل یک محافظ تقویت کننده شش پریز ، دو کابل HDMI شش پا ، سه کابل Velcro است. اتصالات ، یک سطح حباب مغناطیسی و یک بطری ژل تمیز کننده صفحه ضد استاتیک. با الگوهای VESA 100x100mm تا 600x400mm سازگار است.

شما می توانید این دیواره دیواری تلویزیون کامل را با قیمت 99 دلار در Home Depot دریافت کنید.

Shop: Depot Home

  1. ProHT ( 05336) Tilting TV Wall-Mount Low Profile

بهترین نصب و راه اندازی دیواری با شیب

 ProHT (05336) شیب کم مشخصات

(منبع تصویر: انبار خانه)

ProHT 05336 می تواند 37 تا 70 اینچ را در خود جای دهد وزن تلویزیون تا 77 پوند. برای راحتی در تماشای خود می توانید تلویزیون خود را تا 8 درجه شیب دهید و آن را از چپ به راست یا سمت دیگر بچرخانید.

این محصول دارای یک طراحی باز است که جریان هوا را به حداکثر می رساند و امکان دسترسی آسان به پشت تلویزیون خود را که در آن وصل می کنید ، می باشد. در کابل ها علاوه بر این ، نصب آن ساده است و همراه با کیت نصب و کیت مدیریت کابل ارائه می شود. همچنین با الگوهای VESA از 200x200mm تا 600x400mm سازگار است.

این مونتاژ تلویزیون کج یکی از ارزان ترین گزینه ها در Home Depot است که با قیمت 13.56 دلار فروخته می شود.

Shop: Home Depot

  1. GPX (TM15B) صفحه تخت ثابت

بهترین دیواره ثابت ثابت

 GPX (TM15B) صفحه تخت ثابت

[منبع تصویر: انبار خانه]

اگر فکر می کنید دیوار شما فقط فاصله درست از مبل خود را ، و شما نیازی به تنظیم موقعیت تلویزیون خود ندارید ، بنابراین می توانید فقط یک پایه دیواری ثابت تهیه کنید. و یکی از پرفروش ترین مونت های تلویزیون ثابت در Home Depot ، GPX TM15B است.

این مونت با تلویزیون های صفحه تخت از 24 اینچ تا 50 اینچ و وزن 66 پوند کار می کند. همچنین دارای مشخصات فوق العاده باریک است و کمتر از یک اینچ از دیوار فاصله دارد. این VESA با الگوی نصب تا 400 4 400 میلی متر سازگار است.

GPX TM15B برچسب قیمت 13.40 دلار در خانه انبار دارد.

فروشگاه: انبار خانه

  1. Aeon (45200) Wall Mount TV Full-Motion

بهترین Premium Mount

 Aeon (45200) Full-Motion

(منبع تصویر: صفحه اصلی انبار)

Mount Aeon-45200 بهترین مجموعه تلویزیونی با حق بیمه است که در Home Depot موجود است. ، با توجه به اینکه میانگین امتیاز متوسط ​​4.7 ستاره از آن 5 مشتری ، 5. این دیوار دیواری به سبک معاصر برای تلویزیون های پلاسما ، LCD یا LED از اندازه 42 تا 80 اینچ عالی است. این ساختمان ساختاری بسیار محکم و قوی دارد و به این وسیله امکان پشتیبانی از تلویزیون هایی با وزن 150 پوند را می دهد.

این دیواره دیواری تلویزیون با حرکت کامل تا 160 درجه و پیچ های 15 درجه به بالا و 5 درجه پایین می رود. همچنین دارای بازوهای مفصلی است که به راست و چپ تا 14 اینچ می لغزد. این دیوار از دیوار 3.1 اینچ استراحت می یابد و می تواند تا 32 اینچ نیز طول داشته باشد.

این محصول با الگوهای سوراخ نصب VESA 200x200mm تا 800x600mm سازگار است.

شما می توانید این تلویزیون پریمیوم را با قیمت 169 دلار در بخش انبار دریافت کنید.

فروشگاه: انبار خانه

هنوز هم نمی توانید تصمیم بگیرید؟ شاید بخواهید مسابقه کوتاه ما را بگیرید تا دریابید که کدام تلویزیون مناسب برای شماست.


تعداد بازدیدها:
82