والمارت دارای پایین ترین قیمت در کشور است ، اما آیا می دانید آنها برخی از بهترین مونتاژ تلویزیون را نیز دارند؟ اگر به فکر خرید تلویزیون جدید در والمارت هستید ، لیست بهترین گزینه ها را برای شما کم کرده ایم. در اینجا بهترین مانیتورهای تلویزیونی وجود دارد که می توانید با توجه به عملکرد ، قیمت ، سهولت در نصب و موارد اضافی موجود در Walmart در آنها پیدا کنید.

  1. Wall Mount TV Full-Motion TV زمرد بهترین بودجه را برای تلویزیون های کوچک

 تلویزیون دیواری با حرکت کامل زمردی زمرد

(منبع تصویر: انبار خانه)

تلویزیون های مجهز به پیچ و تاب و ویژگی های شیب مانند دیواری دیواری Full-Motion TV Emerald (مدل SM-918-8105) را نصب کرده اند نصب تلویزیون کاملاً استاتیک منسوخ به نظر می رسد. مناسب برای تلویزیونهای کوچکتر که بین 13 تا 45 اینچ و وزن آنها 66 پوند است.

Emerald SM-918-8105 نصب بسیار ساده است و همچنین کاملاً متنوع است. این می تواند تلویزیون شما را 90 درجه به چپ یا راست بچرخاند ، و می تواند تا 15 درجه به سمت بالا یا پایین کج شود. تا 15.5 اینچ از دیوار امتداد دارد و با هر دو تلویزیون تخت و خمیده کار می کند. طراحی باریک به تلویزیون اجازه می دهد تا هنگام جمع شدن کمتر از 2 اینچ از دیوار بنشیند.

فروشگاه: Walmart

  1. Videosecu Tilt Swivel TV سقف کوه — بهترین پایه سقف اصلی

 Videosecu Tilt Swivel TV Mount Ceiling Mount

(منبع تصویر: Walmart)

Tec Swivel TV Videosecu Tilt Swivel TV (شماره مدل WAMPC53BE) همه چیز را ساده نگه می دارد وقتی فضای خوبی برای نصب تلویزیون خود روی دیوار ندارید. این سقف سقفی با سقفهای مسطح ، فرفورژه و زاویه دار کار می کند. براکت نصب می تواند در زاویه مورد نظر شما امن شود و قطب 360 درجه بچرخد. هنگام نصب ، تلویزیون را می توان 15 درجه به سمت بالا یا پایین کج کرد. قطب محکم 26 اینچی محکم تا 55 اینچ با افزایش 1.5 اینچ پایین می آید. همچنین به عنوان مخفیگاه کابل ها و سیم های ناخوشایند مضاعف است.

این سوار سقف با تلویزیون هایی بین 39 تا 60 اینچ کار می کند که وزن آن تا 110 پوند است. با این حال ، با برخی از تلویزیون های ساخته شده قبل از سال 2013 کار نخواهد کرد.

فروشگاه: Walmart

  1. سطح کوهستان نصب شده Mount Cantilever – بهترین کوه در همه جا برای تلویزیون های بزرگ

 سطح Mount Cantilever Mount

(منبع تصویر: والمارت)

تلویزیون های بزرگ نیاز به مونت های محکم تر دارند ، و سطح Mount Cantilever Mount (شماره مدل DC65MC) ناامید نمی شود. این کوه با تلویزیون های 37 تا 85 اینچ کار می کند و وزن آن تا 150 پوند است. این سوار محکم دارای دو بازوی کانسیلر است که می تواند تلویزیون شما را تا 14 اینچ از دیوار گسترش دهد.

برای تلویزیون های بزرگتر ، این مونت می تواند 30 درجه را به سمت چپ یا راست بچرخاند ، در حالی که تلویزیون های کوچکتر در هر دو تا 45 درجه می شوند. جهت. همچنین می توانید تلویزیون خود را به میزان 15 درجه به سمت بالا یا پایین شیب دهید تا بتوانید صفحه نمایش را بر روی سطح مشاهده راحتی سفارشی خود تنظیم کنید.

کل دکل به راحتی توسط یک شخص نصب می شود ، اگرچه احتمالاً برای بلند کردن و امنیت به دو نفر احتیاج دارید. تلویزیون به جای. دستورالعمل های بصورت گام به گام بصورت آنلاین و همچنین خدمات مشتری دو زبانه وجود دارد.

Mount Mount Cantilever Mount دارای سطح حباب داخلی است ، بنابراین تلویزیون شما همیشه مستقیم خواهد بود. همچنین می توانید یک کیت مدیریت جهانی سیم را خریداری کنید تا سیم های ناخوشایند خود را پنهان کنید.

فروشگاه: Walmart

  1. گوشه کامل حرکت Ematic Flat Screen Flat Screen Wall Mount — بهترین برای گوشه ها

 دیوار دیواری تلویزیون صفحه تخت Ematic Full Motion Corner

(منبع تصویر: Walmart)

هنگامی که شما با گوشه ای به عنوان تنها گزینه ، گیر می شوید ، تلویزیون دیواری صفحه نمایش صفحه تخت Ematic Full-Motion Corner (نصب مدل مدل EMT4209) روز را نجات می دهد دو براکت مربع را می توان در هر دو گوشه نصب کرد. همچنین دارای بازوهای مفصلی است که تا 19 اینچ از دیوار امتداد دارد و می تواند تا 120 درجه شیب ، چرخان و تشت کند. این بدان معناست که می توانید تلویزیون خود را در هر گوشه سوار کنید ، و از هر کجای اتاق هنوز هم نمایی عالی از آن خواهید داشت. برای کنترل تلویزیون های 37 تا 70 اینچ بزرگ و وزن آن تا 88 پوند.

فروشگاه: Walmart

  1. Monoprice Recession Full Motion Articulating TV Wall Mount Bracket — بهترین حالت آماده حرکت برای بزرگ تلویزیون

 Monoprice Recension Articulating [M656535] [منبعتصویر:Monoprice)</p>
</div>
<p> اگر به دنبال ظاهری ساده تر هستید ، Monoprice 110223 یکی از بهترین تلویزیونهای نصب شده در Walmart است. این دیواره دیواری تلویزیون کامل و مفصل می تواند 15 درجه و 5 درجه پایین بیاید. همچنین می تواند تلویزیون شما را تا 25 اینچ از دیوار گسترش دهد. و بسته به اینکه تلویزیون شما چقدر بزرگ است ، 180 درجه به چپ یا راست بچرخید. این مدل برای تلویزیون های 42 تا 63 اینچ مناسب است و وزن آن تا 200 پوند است. </p>
<p> برخلاف سایر مونت ها ، تلویزیون مونت Monctrice Recised Full-Motion Articulating TV Wall Mount Bracket بین گل میخ های شما جای می گیرد و همین باعث پایداری آن می شود. همچنین این امکان را به شما می دهد تا قسمت های متحرک را به قسمت برش خورده برگردانید ، بنابراین تلویزیون های شما از دیوار بیرون می ریزند. مسیرهای موجود در بازوها کابلها و سیمها را نیز در جای خود نگه می دارند ، بنابراین نیازی به نگرانی در هنگام جابجایی تلویزیون در مورد خراب کردن آنها نیست. </p>
<p> این سوار شما را مجبور می کند تا در قسمت جلویی دیوار خود بریده شوید ، بنابراین کار نخواهد کرد. روی دیوارهای آجری یا بتونی. </p>
<p> <em> فروشگاه: </em><strong><em> Walmart </em></strong></p>
<ol>
<li>
<h4><strong> Mantelmount MM340 استاندارد Pull Down Mount TV — بهترین برای بالای شومینه </strong></h4>
</li>
</ol>
<div id= Mantelmount MM340

(منبع تصویر: Mantelmount5) [19659] اگر به دنبال نصب یک تلویزیون بالاتر از شومینه هستید ، Mantermount MM340 یکی از بهترین نصب های تلویزیون موجود در والمارت است. این دیوار تا 18.75 اینچ از دیوار امتداد دارد ، بنابراین می تواند با خیال راحت مانتوی شما را تمیز کند. سپس ، می تواند تلویزیون شما را 29 اینچ پایین بیاورد ، بنابراین می توانید آن را در جلوی شومینه خود قرار دهید. همچنین دارای تنظیم خودکار ، تثبیت خودکار و چرخشی 30 درجه است که استفاده از این کوه را در هر مکانی آسان می کند.

این کوه شامل دو پیستون بنزینی است ، و دسته های کشویی ایمنی آن را آسان می کند. برای اینکه هر کسی تلویزیون را جابجا کند. فناوری ضد تعادل به شما امکان می دهد با اطمینان از یک تلویزیون 44 تا 80 اینچ بلند شوید و وزن آن به 90 پوند برسد.

همچنین می توانید برای پنهان کردن براکت ها هنگامی که تلویزیون تمام راه را پایین کشید ، یک جلد پشتی تهیه کنید. حتی یک جعبه شکاف وجود دارد که تلویزیون خود را تا حد ممکن به دیوار نزدیک کند.

فروشگاه: والمارت

اگر هنوز تصمیمی نگرفته اید ، حتماً استفاده کنید. مسابقه کوتاه ما برای اینکه دریابیم کدام تلویزیون در صورت مناسب برای شما سوار است.


پست بازدیدها:
3