اگر دوست دارید اکثر مردم ، احتمالاً به طور مرتب از Microsoft Word ، Excel یا PowerPoint استفاده می کنید. در حالی که این برنامه ها روی رایانه شما بسیار خوب کار می کنند ، کار کردن با آنها در حین خارج بودن و درباره آن دشوار است. اکنون می توانید با برنامه جدید مایکروسافت آفیس برای کاربران اندرویدی و آیفون ، این برنامه ها را انجام دهید. در اینجا بهترین ویژگی های جدیدی که با برنامه Microsoft Office دریافت می کنید و نحوه استفاده از آنها است.

Microsoft Office برای iPhone و Android چیست؟

این هفته ، مایکروسافت نسخه کامل برنامه Microsoft Office خود را برای iPhone و Android منتشر کرد.

برنامه جدید مایکروسافت آفیس ویژگی های Word ، Excel و PowerPoint را ترکیب می کند. این کار باعث می شود وقتی برنامه خود را برای انجام کار به راحتی تغییر دهید ، بین برنامه ها جابجا شوید.

 برنامه مایکروسافت آفیس

برنامه برای تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی در دسترس است چهار نسخه آخر Android یا iOS 12.0 جدید و جدیدتر. هم اکنون می توانید برنامه را به صورت رایگان از فروشگاه Google Play و فروشگاه اپل Apple بارگیری کنید.

بهترین ویژگی های جدید برنامه Microsoft Office برای iPhone

شما نیازی نیست که حساب Office 365 خود را به برنامه پیوند دهید. برای لذت بردن از بسیاری از ویژگی های جدید در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید با استفاده از Microsoft Office برای iPhone و Android انجام دهید:

  • روی اسناد آفیس با دیگران در زمان واقعی کار کنید

اکنون ، استفاده از برنامه Microsoft Office روی تلفن شما تقریباً مناسب است. با استفاده از آن در رایانه خود با استفاده از Word در تلفن خود ، می توانید فونت ، اندازه متن را تغییر داده و بسیاری از گزینه های دیگر قالب بندی را با سهولت انجام دهید. و با استفاده از اکسل می توانید فرمول ها و سلول های فرمت ایجاد کنید. PowerPoint همچنین به شما امکان می دهد اسلایدها را به سرعت ایجاد کرده و از تلفن خود تصاویر استفاده کنید.

  • فایل ها را از رایانه خود به برنامه منتقل کنید و برعکس

شما دیگر مجبور نخواهید شد دوباره کار خود را در خانه ترک کنید. اکنون می توانید از برنامه Microsoft Office برای ارسال و دریافت هر پرونده Word ، Excel و PowerPoint به همراه سایر پرونده های تلفن خود که زیر 10 مگابایت است استفاده کنید.

برای فعال کردن این ویژگی ، برنامه Microsoft Office را باز کنید و روی اقدامات در گوشه سمت راست پایین صفحه خود ضربه بزنید. سپس روی انتقال پرونده ها ضربه بزنید و آیا می خواهید پرونده ها را ارسال یا دریافت کنید ، انتخاب کنید. در هر صورت ، باید به رایانه transfer.office.com بروید و از تلفن خود برای اسکن کد QR استفاده کنید. سپس مطمئن شوید که Pair را در هر دو دستگاه انتخاب کنید.

 ارسال و دریافت

  • اسناد PDF را با استفاده از انگشت خود امضا کنید

اگر تاکنون پیوست PDF را دریافت کرده اید در تلفن خود را ، اما شما نمی توانید آن را امضا کنید تا زمانی که به یک رایانه برگشتید ، این ویژگی می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که شیر اقدامات در پایین صفحه را انتخاب کرده و Sign a PDF را انتخاب کنید. سپس یک پرونده را از تلفن خود انتخاب کرده و به جایی که می خواهید امضایی اضافه کنید ، ضربه بزنید. سرانجام ، یک امضا جدید ایجاد کنید یا از یک ذخیره شده استفاده کنید و آن را تغییر اندازه دهید یا آن را در جایی که می خواهید تغییر دهید.

 یک امضا اضافه کنید

  • یک عکس از متن را به یک سند Word تبدیل کنید

برنامه جدید مایکروسافت آفیس ، گرفتن عکس از متن و تبدیل آن به یک سند ورد را که می توانید در تلفن خود ویرایش کنید ، آسان می کند.

برای انجام این کار ، روی علامت به علاوه در پایین پنجره خود ضربه بزنید و [19459016راانتخابکنید] اسناد . سپس روی روی متن اسکن کنید و از تلفن خود برای گرفتن عکس از متن استفاده کنید. سپس از حلقه‌های اطراف کادر استفاده کنید تا تصویر اطراف متن مورد نظر را برای تغییر اندازه تغییر دهید. سرانجام ، می توانید متن را کپی کرده و آن را در یک سند Word جایگذاری کنید یا آن را با افراد و برنامه های دیگر به اشتراک بگذارید.

 اسکن متن به برنامه اداری microsoft

  • عکسی از نمودار را اسکن کنید تا آن را تبدیل کنید. به یک صفحه گسترده اکسل قابل ویرایش

در حالی که این ویژگی کمی حشره دار است ، اگر عکس خوبی بگیرید ، می توانید هر جدول یا نمودار مورد نظر خود را در زندگی واقعی به یک صفحه گسترده اکسل تبدیل کنید. سپس می توانید داده ها را در هر سلول ویرایش کنید ، فرمول ها و موارد دیگر ایجاد کنید.

برای استفاده از این ویژگی ، روی علامت به علاوه در پایین پنجره خود ضربه بزنید و Documents را انتخاب کنید. سپس روی [اسکن] ضربه بزنید و از تلفن خود برای گرفتن عکس از یک جدول استفاده کنید. سپس جعبه اطراف جدول را تغییر اندازه دهید تا داده های مورد نظر خود را ضبط کنید. سرانجام ، داده ها را تأیید کنید تا بتوانید آن را بر روی تلفن خود باز کرده یا به رایانه خود ارسال کنید.

 تصویر نمودار

ویژگی های آینده

اگر ویژگی های فوق برای قانع کردن شما کافی نیست برای بارگیری این برنامه دارای رتبه برتر ، شاید اراده آینده باشد. در ماه های آینده ، برنامه Office به شما امکان می دهد موارد زیر را انجام دهید:

  • یک سند Word را با قالب بندی و نگارشی مناسب دیکته کنید.
  • داده های اکسل را با استفاده از کارت های اکسل به راحتی مشاهده و ویرایش کنید.
  • طراح پاورپوینت به شما امکان می دهد تا یک طرح ساده را به اسلایدها تبدیل کنید ، کامل با سبک و قالب بندی صحیح

قیمت مایکروسافت آفیس برنامه

شما می توانید برنامه Microsoft Office را به صورت رایگان بارگیری کنید. حتی لازم نیست برای استفاده از ویژگی های اساسی به حساب Microsoft خود وارد شوید. با این حال ، اگر مایل به دسترسی و ذخیره فایلهای خود در cloud هستید ، می خواهید برنامه را به حساب Microsoft خود متصل کنید.

اگر آنرا به حساب Office 365 خود پیوند دهید ، می توانید ویژگی های حق بیمه برنامه را باز کنید. اگر حساب Office 365 را تنظیم نکرده اید ، می توانید از طریق برنامه یکی را ثبت کنید. برای یک رایانه می توانید Office 365 Personal را با قیمت 6.99 دلار در ماه دریافت کنید ، یا می توانید Office 365 Home را تا پنج رایانه با قیمت 9.99 دلار در ماه دریافت کنید. هر یک از این اشتراک ها همچنین به شما امکان می دهد تا از همان تعداد تبلت و تلفن های هوشمند به عنوان دلخواه خود استفاده کنید. بازدیدهای ارسال شده:
30